Zapraszamy wszystkich członków Klubu Strzeleckiego Proelia na zajęcia wtorkowe, najbliższe odbędą się 06.03.2018. Zaczynamy od godziny 19:00. Podczas spotkań postaramy przygotować Was do zdania Patentu Strzeleckiego, spotkania dzielimy na dwa etapy. Teoretyczny, gdzie wspólnie rozwiążemy przykładowe pytania które występują na egzaminie, następnie w Waszym gronie je omówimy. Praktyczny, gdzie pod nadzorem instruktorów postrzelacie z broni która występuje na Patencie Strzeleckim. Każde nasze spotkanie jest wpisywane do waszej listy stażowej.

 

W dniu 27.02.2018 roku podczas spotkania klubowego odbędą się zawody dla klubowiczów w konkurencji Pistolet Centralnego Zapłonu - PCZ10

 

wstęp na zajęcia 50 zł

 

Zaczynamy od 19:00

 

 

Zapraszamy wszystkich członków Klubu Strzeleckiego Proelia na zajęcia piątkowe, najbliższe odbędą się 09.03.2018. Zaczynamy od godziny 19:00. Podczas spotkań postaramy przygotować Was do zdania Patentu Strzeleckiego, spotkania dzielimy na dwa etapy. Teoretyczny, gdzie wspólnie rozwiążemy przykładowe pytania które występują na egzaminie, następnie w Waszym gronie je omówimy. Praktyczny, gdzie pod nadzorem instruktorów postrzelacie z broni która występuje na Patencie Strzeleckim. Każde nasze spotkanie jest wpisywane do waszej listy stażowej.

 

wstęp na zajęcia 50 zł

 

Zaczynamy od 19:00

Kontakt:

 

PROELIA Klub Strzelecki

 

Adres

 

ul. Jagiellońska 88, hala 10B (wjazd od ul. Kotsisa)

 

Godziny Otwarcia:

 

Pn. – Pt.: 10:00 – 23:00
Sobota : 08:00 – 23:00
Niedziela : 10:00 – 18:00
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

SPOTKANIA KLUBOWE PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU NA PATENT STRZELECKI

Informuję, iż wyznaczyliśmy dla członków klubu dwa dni spotkań

 

WTOREK - pistolet, strzelba

 

PIĄTEK - karabin